To Avatar Course

אווטר®: שימושי ומיסטי

מאת הארי פאלמר

PnM_Art_smlאווטר, למי שנתקלים בנושא בפעם הראשונה, הוא אימון העצמה-אישית בן תשעה ימים שמעביר מאסטר אווטר. כלי האווטר הם שילוב של תרגילים, תרגולים ונהלים שמחזקים את היכולת לחיות מתוך בחירה כשמבינים אותם כהלכה - כלים אפקטיביים ויעילים במיוחד למי שרוצים לקחת אחריות על חייהם. כלי האווטר יכולים לסייע למי שרוצים לזהות אמונה או התנהגות שמחבלים בחייהם ולהתגבר עליהן. הם יכולים לסייע למי שרוצים ליצור מערכת יחסים הרמונית, להשיג הצלחה או פשוט להגיע למצב נעים של שמחה ושביעות רצון. אפשר להסתייע בהם גם כדי להתגבר על צער ומתחים, לשפר מצב בריאותי לקוי ולהגיע לשלוות נפש.

פירוש הביטוי "לחיות מתוך בחירה" הוא לפעול כמקור יוצר - לכל הפחות בתוך תחום מציאות מסוים. מקור יוצר שפועל מתוך בחירה עושה זאת מתוך נחישות פנימית; הוא אחראי.

קיימים תחומי מציאות רבים, וכל אחד מהם מכיל רמות רבות של מקור יוצר. אותם דברים שניתן ליצור, לשלוט או לשנות כתוצאה מהמאמצים ומכוח הרצון שלכם קובעים את גודל תחום המציאות שבו תוכלו לפעול כמקור יוצר. לא כל המקורות היוצרים שווים.

הוכחה לכך שכלי האווטר פועלים את פעולתם עבור כל אחד מכם היא שכעת - בניגוד לעבר - אתם מצליחים להפעיל על דברים שונים כוחות יצירה, שליטה ושינוי שנובעים אך ורק ממאמצים ומכוח רצון. במילים אחרות, בתוך תחום המציאות שאתם חווים, עברתם לרמה גבוהה יותר של מקור יוצר. רכשתם או שיקמתם יכולת גדולה יותר של חיים מתוך בחירה.

הדבר הזה קורה כאשר חוויה, רפיון ידיים או התנהגות שעוררו את התנגדותכם ומונעים מכם להתקדם בוטלו או השתנו לטובה, כך שאתם מצליחים להתקדם מעבר למגבלות הקודמות שלכם. תחום המציאות האישי גדל ויחד איתו גם כוח ההשפעה שלכם, ההזדמנויות האישיות והביטחון העצמי. העוצמה שלכם כמקור יוצר גדלה גם היא.

אלה הן התוצאות הצפויות מאימון האווטר. תלמידים שחשים שלא הגיעו לתוצאות אלה בתום החלק השני של הקורס (מתוך שלושה) יקבלו בחזרה את מלוא כספם.

 

שאלות מעשיות

PnM_art1רוב האנשים שמבקשים לעבור אימון אווטר בהדרכת מאסטר עושים זאת מתוך כוונה מידית לשפר את חייהם. קשר ידידותי וסקרנות אינטלקטואלית עשויים להיות מרכיבים חשובים בהחלטתם, אבל המרכיב החזק ביותר הוא בדרך כלל השאלה "האם זה יעבוד אצלי?"

אתם רוצים להיות מאושרים יותר. ייתכן שמשהו מונע מכם - לתחושתכם - להיות מאושרים. ה"משהו" הזה עשוי לקבל הגדרה ברורה במחשבתכם, אולם סביר יותר שמדובר במשהו מעורפל וקשה להגדרה - מתח כלשהו או לחץ נסתר. אלה הם בדרך כלל הדברים שאתם מאמינים - בטעות – שאתם חייבים ללמוד לחיות איתם. המכשולים בדרך לאושר האמיתי טמונים עמוק בתודעה שלכם, מוסתרים בהקפדה, אבל התוצאה ההרסנית שיש להם על חייכם חוזרת ומופיעה ללא הפסק.

משום כך, השאלה המידית שעולה אצל רבים היא: "האם זה יעבוד אצלי?"

לא תמיד מדובר בשאלה שמאסטר אווטר יכול להשיב עליה. הדגמת שימוש בכלי כלשהו - גם אם הדבר כרוך בשעות רבות של אימון ותרגול - לא תמיד מחוללת שימוש מיומן ונלהב מצד התלמידים. גם כאשר מוודאים שהכלים עובדים באמת אצל אחרים אין זו תשובה לשאלה "האם זה יעבוד אצלי?"

התשובה האמיתית לשאלה טמונה בשאלה: "עד כמה אתם מוכנים להיות כנים עם עצמכם?"

עד כמה אתם מוכנים לחשוף את עצמכם לפגיעה? השאלה הזאת צריכה להישאל משום שהסיבות האמיתיות לאומללות ולכישלונות - יהיו אשר יהיו - קבורות מתחת למסכי ההתנגדות של העצמי. מאסטר אווטר יכול לספק הנחיות וליצור מרחב תומך ומגונן, אבל, בסופו של דבר, נכונות להיחשף לפגיעות דרושה להסרת מסכי ההתנגדות. כשיש נכונות כזאת נחשפות הסיבות האמיתיות לאומללות ואתם יכולים להשתמש בכלי האווטר כך שהם יעבדו אצלכם.

מי שנכונים ללכת בנתיב המוביל לכנות עצמית גדולה יותר יגלו שכלי האווטר עובדים אצלם.

 

שאלות מיסטיות

PnM_art2שליטה מוצלחת בכלי האווטר מאפשרת להשתמש בהם כדי לעצב מחדש או לשנות מציאות אישית, לשקם מיומנויות, לבטל אמונות מגבילות ומכשילות ולגלות מטרות חיים. במובן מסוים, אווטר מחזיר את החיים למסלול תקין.

כלי האווטר מסייעים לשחרר תשומת לב מקובעת ולהרחיב את המודעות; התודעה נרגעת. בתוך השקט הנפשי, צצות ועולות שאלות רחוקות יותר - שאלות מיסטיות על החיים והמוות. מיהו האני החושב? מה אני? מה המטרה שלי? מהי המטרה של הכול? מה יקרה לי כשאמות? השאלות האלה מתוות את הדרך אל התעלומות הפנימיות.

אחת התעלומות הפנימיות שנחשפות במצב התודעה השקטה של האווטר היא שמאחורי מהלך החיים ניצבים דחף עדין או כוונה עדינה. הדבר דומה לסדר קוסמי אלוהי שלוחש באוזניכם הצעות מושלמות בדיוק ברגע הנכון, מתוך הזדהות אוהדת. הסדר הזה אינו כופה את רצונותיו, מתאמץ לשכנע או מצווה. במרבית המקרים לא הבחנתם בו, וגם אם כן - התעלמתם ממנו. אנשים מעטים מבינים את הטאו האוניברסלי הפנימי; אנשים רבים נהנים מהבזקים אינטואיטיביים, אבל גם לאלה מתלווים ספקות רציניים.

מעבר להצלחה חומרית ולאושר, ברגעי התודעה החופשית של הכאן והעכשיו, מתגלה סדר עדיפויות חדש. מה חשוב באמת? אילו מעשים חשובים באמת ואילו לא? מדוע דברים ברי־חלוף מעוררים דאגות גדולות כל כך?

אלה השאלות שצצות לאורך הנתיב המוביל לכנות עצמית. הן לא רק מניבות תשובות אלא יוצרות גם רגעים של הבנה אינטואיטיבית פתאומית או של התגלות. תכונות מסוימות מתחילות להתפתח בחייכם: שלווה, חמלה והתחשבות באחר.

מי שחווים רגע של התעלות ומבינים את הקשר העצמי לְמקור עוברים חוויות מיסטיות (אך אמיתיות ללא ספק) שנובעות מאימון האווטר. אם יש לכם את האומץ לנסות, צפוי לכם מסע מופלא. ADP

כל הזכויות שמורות 2010, חברת סטארס אדג' הבינלאומית בע"מ. EPC הוא סימן שרות של סטארס אדג' בע"מ. אווטר®, התחדשות®, סיעור מחשבות®, אהבו את האנושות הנהדרת®, חברה פלנטרית נאורה®, סטארס אדג' הבינלאומית® הם סימנים רשומים של חברת סטארס אדג' הבינלאומית בע"מ. כל הזכויות שמורות. מדיניות פרטיות
נקודות המבט המובעות באווטר ז'ורנל אינן מייצגות בהכרח את הדעות של סטארס אדג' הבינלאומית.